Název

Popis

Jineckým dětem byla předána Knížka pro prvňáčka již 19. června 2019, kdy jsme společně proneseným slibem a vlastnoručním podpisem, ukončili projekt, Už jsem čtenář. Bohužel letos se knihovnice nebude moci zúčastnit slavnostního ukončení školního roku na ZŠ Hluboš, jehož součástí bylo mimo jiné i pasování nových čtenářů a předání připravené Knížky pro prvňáčka. Takže i vlastní akt předání Knížky pro prvňáčka jsme absolvovali závěrem návštěvy knihovny. Abychom nezapomínali, jak se ke knížkám chovat, než je vůbec vezmeme do rukou, to nám určitě připomene záložka s Desaterem čtenáře. A jaká že knížka byla pro hlubošské prvňáčky - účastníky projektu připravena pro letošní rok? Stejně jako pro jinecké prvňáčky, tedy knížka spisovatele Miroslava Tvrze a ilustrátorky Aleny Schulzové – Kde se nosí krky. Pro snadnou identifikaci našich nových čtenářů připravila knihovna Jince různobarevné květinové stužky s označením „Už jsem čtenář 2019“. Snad se i pasovaným čtenářům líbily. Atmosféra byla super a již nyní se těším na další podzimní návštěvu v naší knihovně.

Období

• 2 fotky
  • 1 se líbí

Fototechnika

Xiaomi Redmi 6A

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat