Název

Popis

Dne 19. 6. 2019 jsme společně proneseným slibem ukončili projekt Už jsem čtenář. Aby to mělo tu skutečnou „váhu“, každý prvňáček tento slib stvrdit i vlastnoručním podpisem. Do tohoto projektu knihovna pravidelně prvňáčky zapojuje. Každý prvňáček taktéž obdržel knihovnicí připravené Desatero čtenáře. To nám určitě připomene, jak se správně ke knize chovat, než ji vůbec vezmeme do rukou. Ovšem největší odměnou za aktivní přístup k samotnému projektu byla knížka pro letošní rok, spisovatele Miroslava Tvrze a ilustrátorky Aleny Schulzové – Kde se nosí krky. Tato knížka je určena pouze účastníkům projektu, takže je pro ostatní, nezapojené, takovým nesehnatelným bestselerem. Všechny naše nové čtenáře jste pak mohli lehce identifikovat dle různobarevných květinových stužek „Už jsem čtenář 2019“.

Období

• 59 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Vytvořte si fotodárky

Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele.

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat