Název

Popis

Tato, již tradiční akce organizovaná knihovnicí již 7. rokem má za cíl motivovat ke čtení a navštěvování knihovny nejen dětmi, ale také jejich rodiči či prarodiči.
Každoroční pasování na čtenáře je spojeno s předáním skutečných prvních vysvědčení. Bohužel letošní rok se poněkud vymyká normálu, není tomu ani v současné době.
Věřím však, že všechny děti zvládly i za pomoci rodičů všechna písmenka a pomalu začínají i číst jednodušší texty. Jako malý dárek za své půlroční potýkání s abecedou dostávají všichni prvňáčci, dnes již druháčci, knížku spisovatelky Lenky Rožnovské a ilustrátorky Andey Popprové „Katka a klokan ze šuplíku“. Tato kniha pak po 3 roky nesmí být v běžném prodeji a je vydána speciálně pro děti z prvních tříd. Atmosféra byla super a již nyní se těším na návštěvu jinecké knihovny, třeba i za účasti předškoláčků.

Období

• 18 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Xiaomi Redmi 6A

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat